Glukometr One Touch Select

    Glukometr One Touch Select         

        

 O glukometrze   
System monitorowania One Touch Select wyświetla komunikaty w języku polskim, co ulatwia wykonanie pomiaru stezenia glukozy we krwi. Producent rekomenduje glukometr jako urządzenie dające możliwość transmisji danych do komputera. System One Touch Select zapamiętuje 350 wyników pomiarów wraz z datą 
i godziną pomiaru. Glukometr posiada technologię Meal Memory, która pozwala oznaczyc wynik pomiaru stężenia glukozy we krwi przed lub po posilku. Dodatkowym atutem nowego systemu OneTouch Select jest możliwość analizowania srednich z wyników przed i po posilku z 7,14, 30 dni.
 
Parametry techniczne oraz funkcje glukometru
Sposób pobierania próbki krwi do pomiaru- samoistnie poprzez kaniulę paska testowego
Objętość próbki krwi niezbędnej do wykonania pomiaru: b.d.
Wymiary urządzenia: 90 mm (dł.) x 55,5 mm (szer.) x 21,7 mm (grub.) 
Waga: 52,2 g
Zakres pomiaru: 20-600 mg/dl
Czas pomiaru: 5 sekund
Pamięć: 350 wyników pomiarów, średnie wartości pomiarów z 7,14,30 dni 
Zasilanie: jedna bateria CR2032
Czas działania baterii: około 1000 pomiarów  
Zakres temperatur otoczenia: od + 10ºC do + 44ºC  
Wilgotność: od 10% do 90% wilgotności względnej 

Rozwiązania zastosowane w glukometrze
Technologia Meal Memory pozwala oznaczyc wynik pomiaru stezenia glukozy we krwi przed lub po posiłku.One Touch Select daje również możliwość analizowania średnich z wyników przed i po posilku z 7,14, 30 dni. Glukometr wyświetla komunikaty w języku polskim, daje mozliwosc transmisji danych do komputera oraz zapamiętuję 350 wyników pomiarów wraz z datą i godziną.


Współpraca z komputerem 
Glukometr umożliwia przesyłanie danych do komputera.Glukometr można używać z oprogramowaniem OneTouch® Diabetes Management Software (DMS) do zapisywania rejestrów i uzyskiwania
modeli pomocnych w planowaniu posiłków, wysiłku fizycznego i doboru leków. Oprogramowanie OneTouch® DMS umieszcza informacje pobrane z glukometru w tabelach i na wykresach.

Gwarancja
Firma LifeScan udziela trzyletniej gwarancji od daty zakupu na glukometr OneTouch® Select™, dostarczony bez wad materiałowych i usterek montażowych. Gwarancji udziela się wyłącznie pierwszemu nabywcy i nie można jej przenosić na inne osoby.

System One Touch Select zawiera:

  1. Glukometr OneTouch Select
  2. Nakłuwacz 
  3. 10 jałowych ostrzy
  4. Paski testowe OneTouch
  5. Etui
  6. Instrukcję obsługi
  7. Instrukcje dla poczatkujacych